Our Location
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Inge Ipenburg. De naam zei me niets, totdat ik een foto van deze schrijfster zag. Is dat niet.. Martine Hafkamp van Goede Tijden Slechte Tijden? Ik was gelijk enthousiast over dit boek. Zou deze actrice ook kunnen schrijven?
Het antwoord is ja. En hoe! Het is een origineel en spannend verhaal. Vanaf de eerste bladzijde zit je er gelijk in door de verkrachting in het park. Je denkt dat je het spannendste deel gehad hebt, maar dan begint het verhaal pas echt. De beroemde advocaat blijkt gevaarlijker dan je denkt en dat is goed voelbaar.
Ik had één minpuntje: het einde. Ik vond dat er nog wat losse eindjes waren. Voor mij was het verhaal daarom nog niet helemaal af. Het eindigde te abrupt. Jammer, want het verhaal is verder fantastisch!
Je verwacht niet dat een actrice uit Goede Tijden Slechte Tijden zó goed kan schrijven. Wat een fantastische thriller! Vanaf de eerste bladzijde zit je op het puntje van je stoel en dat blijft zo tot het einde van het boek. Dus ben je op zoek naar een spannend boek voor je vakantie? Ik zeg maar één ding: ‘Het gerecht’ van Inge Ipenburg! Je zult er geen spijt van krijgen.

Ik heb dit boek ook in 2 dagen uitgelezen, was onder de indruk van haar eerste boek. Hopelijk gaat ze snel door met boek 2 🙂
Ik ben ook wel benieuwd naar dit boek, de recensies die ik er tot nu toe van gelezen heb zijn allemaal positief.
Wat leuk dat zij dit boek heeft geschreven!
Klinkt als een boek dat ik graag zou willen lezen.. wel jammer dat het einde minder goed in elkaar zat (misschien komt er een vervolg)..
Ik ben toch wel erg benieuwd! Het trekte me eerst niet zo, maar door deze positieve recensie wel iets meer.
Dit boek ligt nog op me te wachten dus hopelijk kom ik er binnenkort aan toe!
Haha wat grappig dat ze ook nog kan schrijven. Klinkt als een spannend boek!